Diş Beyazlatma Bandı Nedir – Ne İşe Yarar

Zaman içerisinde dişlerinizde oluşan lekelerin ortadan kaldırılması için diş beyazlatma bandı ürünleri kullanılabilir. Bu ürünler kozmetik ürünler olduğu için farklı fiyatlandırmalarla sizi karşılayacaktır. Hatta ki tam profesyonel olan ürünlerinin fiyatları diş hekiminde temizlik yaptırmaktan daha pahalıya gelebilir.

Diş Beyazlatma Bandı Nedir

Alt ve üst dişleriniz için ayrı ayrı yapıştırılan ve zaman içerisinde oluşan lekeleri gidermeyi amaçlayan ürünlerdir. Birkaç farklı çeşidi bulunur. Bunların tam profesyonel olanları uzun süreli (genellikle iki haftalık) uygulamalar sonucunda tam sonuç elde eder. Daha ekonomik olan ürünler ise (ki bunlar kendiliğinden erirler) o günlük beyaz dişler elde etmenizi sağlar. Bir nevi dişte bulunan sarılıkları ortadan kaldıranlar ve dişi temizleyenler olmak üzere iki çeşidi bulunmaktadır.

Diş Beyazlatma Bandı Ne İşe Yarar

Anı kurtarmak için geçici bir beyazlık sağlayan ürünler bulunduğu gibi uzun vadeli beyazlık sunan bantlarda bulunur. Bunlar hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için diş beyazlatma yazımıza göz atmanızı tavsiye ediyoruz. Bu bantları ikiye ayırarak sarılığı maskelemek veya temizlemek için ikiye ayrıldıklarını belirtmemiz sanırım yeterli olacaktır.

Diş Beyazlatma Bandı Nerede Satılır

Ülkemizde çoğunlukla kozmetik ürünleri satılan mağazalarda satılmaya başlanan bir üründür. Bunun dışında dilerseniz internet aracılığıyla rahatlıkla temin edebilirsiniz. Zaman içerisinde daha büyük mağazalarda da satılmaya başlanacağını tahmin edebiliriz. Yine de uygun fiyatlı ve kısa süreli olanlar yerine uzun süreli olanların kullanılması daha mantıklı sonuçlar verecektir.

Diş Beyazlatma Bandı Fiyatları

Neredeyse tamamı yurt dışı (çoğunlukla İngiltere ve Amerika) kaynaklı olduğu için fiyatlandırmalarda dolardan bahsetmek yanlış olmayacaktır. Bu da ekonomik bir ürün kullanmak yerine biraz daha maliyetli bir ürünle karşılaşmamız anlamına gelir. Fiyat aralığına geri dönüş yapacak olursak uygun fiyatlı ve kısa süreli olanların 30 – 50 TL arasında olduğunu söyleyebiliriz. Uzun vadeli ve daha etkili olan ürünlerin ise fiyatları 240 – 400 TL arasında değişmektedir. Bu fiyat aralığında daha farklı seçenekler göz önüne alınabilir.

Son Olarak

Sizlerden gelen yorumlara önem verdiğimizi ve yeni içeriklerimizin yayınlanmasını da bu yorumlara göre yaptığımız belirtmek isteriz. Mutlu günler diliyoruz…

Bir cevap yazın